18 Yaşına girince ilk işim sikişmek oldu

18 Yaşına girince ilk işim sikişmek oldu

Merhaba ben Yasemin Yas 29 yaş aşırı seksi bir Bayanım. Erkeklere her zaman bana çok çekici gelmiştir. Ailem çok özgür insanlardı ve beni özgürce büyüttüler. Özellikle annem ve ben iki arkadaş gibiydik (hala öyleyiz), her şey hakkında çok özgürce konuşuyoruz. 31 pozisyonları ve harika seks hikayeleri seks hikayeleri sitesinde çok okudum ve daha 18 yaşımdayken ilk sikiştiğim gece hakkında size yardımcı olmak amaçlı boşalmanıza hizmet için bunu anlatıyorum. Benim için çok özel ve güzel bir geceydi. Paylaşmak istedim.

İlk gecem çok güzel sikiştim

Maddi durumumuz hep iyiydi. Yaz aylarında uzun aile tatilleri geçirdik. 18 yaşındaydım, 1998 yazında Antalya’nın 5 yıldızlı tatil beldelerinden birine gittik. O yaşta 1.77 boyunda, 85 göğüs, 57 bel ve 93 tur daha dolgun bir kalçaya sahip abartılı bir kızdım. Bu öğleden sonra tesisi kontrol ettik. Kendi arabamızla geldik. Uzun yolculuk hepimizi yormuştu. Akşam yemeği yedik ve erken yattık. Tabii ki, ailemin sevişme sesleri bir süre uyku beni tuttu. Seks asla içimizde utanılacak bir şey değildi. Ailem tabii ki önümde sikiş olmaz, ama aynı zamanda kendi odalarında (aay, birisi bizi duyacak! ve kendilerine yük olmazlar. Çok genç olduklarından beri onları birçok kez lanet duydum. Bunu ilk duyduğumda anneme sordum. Benim yaşıma göre sevişip bir şeyler söyleyeceklerini söyledi. Yaşlandıkça, daha rahat konuştuk.

Sabah denizini seviyorum. Deniz bir yaprak gibidir ve gözle görülür bir sessizlik vardır. Kürek sesini duyuyorsun. İyi bir yüzücüyüm. İlkokuldaki okul ekibiyle bile yüzdüm. Ama sonra Yarış bana hiç mantıklı gelmedi ve istifa ettim. İyi yüzme beni karla bırakır. Her neyse, sabah, ailem Sokak ve seks yorgunluğu ile uyurken, bikinimi giydim ve sahile indim. Her zaman küçük üçgenlerle bikini giyerdim. Hala vazgeçemiyorum. Bir şezlong seçtim, plaj çantamı ve havlumu düşürdüm, açık sarı tül elbisemi çıkardım ve’ o ‘ sahile geldiğinde hazırlandım. “O” 1.90 metre boyunda ve antik Helen heykellerini andırıyor. Bana gülümsedi ve ben düştüm. Çok sıcak, sıcak bir gülümsemesi vardı. İngilizce: “Günaydın!” sözde. Türkçe de ısrar ettim: “Günaydın!”Dedim. “Tekrar gülümsedi ve Günaydın dedi . Sesinde aksanı hemen fark ettim, muhtemelen yabancı.

Gömleğini çıkardı ve kasları çıktı. Gram yağ yoktu, belli ki atletikti. Ben (şimdi bana asılıyor! beklerken denize girdi. İyi yüzdü. Sessiz ve sabit ipliklerle açıldı. En kısa zamanda soğuk suda olmak istedim. Çok açıldım. Vücudum suya çarptı ve hissettiğim rahatlama aklımı aldı. Kendimi denizin kollarına koydum. Yaklaşık bir saat yüzdüm. Karaya çıkıp şezlonguma gittiğimde, yanındaki şezlonglara yerleştiğini gördüm. Havlumu alıp duş aldım. Annemin tavsiyesini almadım ve ıslak bir bikiniyle oturdum. Kurumuş ve kırmızı bikinimi çıkardım. Ben geldiğimde gitmişti. Mutluluk dedim. Kendimi bulaştırdım ve kendimi güneşte bıraktım, bu sefer beni yavaş yavaş rahatsız etti. Uyudum ve onu hayal ettim. Annem başımın üstünde durdu ve dedi ki, ” hadi kahvaltı edelim!”Sesiyle uyandım. Onu günlerdir görmedim. Dün gece de orada değildi.

Ama bu sabah sahile gittiğimde, o oradaydı. Bu sefer gülümsüyorum ve ” Günaydın!”Dedim. Tanrım, bu gülümseme, pantolonumu tekrar ıslattı. Sadece o gülümseme için alırsın diye düşünmüştüm. Dedi ki, ” Günaydın! dedi ki: “döndü ve denize doğru döndü. Hey, Tanrım, büyük kumsalda sadece ikimiz vardık. En azından biri dayanmaya çalıştı. Düşündüm ki: “birlikte yüzebilir miyiz?”Dedim. Tekrar gülümsedi “” zevkle!” sözde. Yine ıslandım. O sabah beraber yüzdük. Tanıştık, konuştuk. Adı Cony’di. Fransız’dı. özel bir üniversitede Makine Mühendisliği okumaktaydı. Son sınıf öğrencisiydi. Türkçe olarak çok konuşabiliyordu, ama aksanı belliydi. Bu aksan ona ayrı bir zeka verdi. Zamanın nasıl geçtiğini bilmiyorum. 1,5 saat yüzdük. Yorgun olduğumda, uzun zamandır denizde olduğumuzu biliyordum. “Gidelim mi?”ne zaman” dedim,” hiç sormayacaksın sanmıştım. Erkekliğin gururunu yaşayamam ama yoruldum!” sözde. İyi bir kahkaha attılar.

Sabah yüzmeye devam ederken, şimdi ara sıra sahilde bir araya geldi ve öğleden sonra sohbet. Babamın Kartal gözlerini her zaman sırtımda hissedebiliyordum. Ama annemin gözlerinin babamı her zaman sakinleştireceğini biliyordum. 4. sabah tekrar sahilde tanıştık, Merhaba dedik ve sessiz denize yerleştik. Neyse ki plaja çok uzaktayız. Aniden, dedi ki: “senden bir şey için izin istiyorum. Sabah açıyorum ve çıplak yüzüyorum. Ama bunu çok sık yapmadım çünkü sen varsın. Eğer izin verirsen, şortumu çıkarırım, böylece rahatsız olursan kaçabilirim. Sonuçta, sen sadece küçük bir kızsın!” sözde. Yani fitili yaktı. Ona istediği gibi yüzebileceğini, çıplak erkekleri (ailemin gizlice çaldığı ve izlediği filmler hariç) büyük bir yalan olduğunu ve hiç de küçük bir kız olmadığımı söyledim. Yine güldü, biraz uzaklaştı ve şortunu çıkardı ve bileğine sardı. Yüzdü ve daldı.

Uzun zamandır bu gibi yüzerdi nasıl ona soru sormak gibi bir hata yaptım. Dedi ki, ” küçük kız rahatsız hissederse giyinebilirim!” sözde. Küçük kız sinirlendi ve o küçük kız olmadığını göstermek istedim. O bikini üst çözdü ve onu ipler üzerinde bir bilek etrafında sarılmış. Cony güldü: “zaten üstsüzsün, bu hiçbir şeyi kanıtlamıyor!” sözde. Bu sefer haklıydı. Eğer gerçekten bir şeyi kanıtlamak isteseydim, daha cesur olmalıydım. Pantolonumu çözdüm ve diğer bileğimin etrafına sardım. Sonra derin bir nefes aldım ve ona doğru koştum. Bu sefer gülmedi, güldü ve ” Tamam, sana tekrar küçük kız demeyeceğim, dersimi aldım!” sözde. Bu kahkaha tüm rahatsızlığımı aldı. Birlikte yüzdük. Ben çıplak yüzmek ve bu güne kadar beni daha özgür yaptı hiçbir deneyimi vardı ilk kez oldu. Gerçekten eğlenceliydi. Yarım saat böyle yüzdük. Ama sadece yüzdük. Hakaret edici sözler yapmadı, hareket etmedi. Tıpkı mayolarla yüzdüğümüz gibi. Sonra bikinimi tekrar bağladım. Böylece şortunu giydi ve kıyıya yüzdük. O gün günden güne işaret ettim ve kıkırdadım. Ertesi sabah dört gözle bekliyordum.

Sabah tanıştık ve hemen denize atladık. Çabucak yüzdüm ve bu sefer bikinimi açtım ve hiçbir şey söylemeden ayak bileklerimin etrafına sardım. Önümüzdeki iki günü birlikte geçirdik. Sonra Cumartesi geldi. Sabah tekrar çıplak yüzdük ve günü birlikte geçirdik. Bu gece benimle çıkmak istediğini söyledi. Cumartesi akşamı otelde gösteriler yapıldı. O da otelin gece kulüpleri de çok hareketli olduğunu söyledi. Eğer babamdan izin alırsa onunla çıkabileceğimi söyledim. Babam son derece sert görünümlü bir adamdı, ama altın kalpli. Ama tabii ki ona bunu söylemedim. Tatil için biraz gergindi. Yabancılar için değil. Ama el olmalı. Annemle babamla gittim. 10 ila 15 dakika sonra geldi. Onu annemle tanıştırdım. Ama babamla hiç konuşmadılar. Onu babamla tanıştırdım. Babam anneme baktı ve gözleriyle anlaştılar. Cony zor izin istedi. Babam sert bakışlarını yumuşatmadan ona baktı. Anneme dedim ki: “ya siz, Bayan?” sözde. Annem, ” çocukları rahat bırakın!” sözde. Babam aynı sert tonla “ ” tamam, ama otelden değil. Saat onda odanda olacaksın!” sözde. Anneme baktım, göz kırptı. Yani özgürsün. Cony babama şöyle dedi: “Evet, efendim!” sözde. Ve bana dedi ki, ” yedide gelip almalı mıyım?” sözde. “8 olsun!”Dedim. “Tamam!” diyerekk gözlerimin içine gülümseyerek gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version