Sahilde Liseli Lezbiyenlerin Yalaşması

Sahilde Liseli Lezbiyenlerin Yalaşması

Merhaba, ben pakize. Ben 22 yaşında, 1.76 boyunda, bordo, buğday tenli, bakımlı lezbiyen bir Hatunum. Yaz oldu ve sıcak var. Finalimiz bitmişti ve herkes eve gitmek için acele ediyordu. Bu yüzden ailemin kulübesinde birkaç gün geçirmeye ve notları öğrenmek için okula geri dönmeye karar verdim. Bir gün önce, yazlık evin yakınında yaşayan ve yazlık evi temizleyen Hatice’yi aradım. Amacım rahatlamaktı, bütün yıl çalışmaktan yoruldum.

Yazlık eve giderken çok fazla enerji hissettim, ama yalnızdım ve ağladım. Bizim yazlık doğrudan bir tepenin altında sakin bir koyda yer almaktadır. Yanımızdaki iki kulübeden biri amcama, diğeri de Alman bir aileye ait. Her neyse, yazlık eve yaklaşırken, iki kızın tepenin ortasında bisiklet sürdüğünü gördüm. Kızlara baktım ve kendi lise yıllarımı düşündüm ve kızlar bana çok seksi görünüyordu. Daha ileri gittim ve kızlara baktım. Hatice Teyze’nin evinin anahtarları bende. Havuzu bile doldurdular. Ama havuzdaki su dondurucu soğuktu, bu yüzden içeri girmek istemedim. Bavullarımı odaya attım, bikinimi giydim ve getirdiğim iki bira ve ıssız sahilde şimdilik ayrıldım. Sonra bildiğim tek şey, bisikletli kızlar sahilde denize gittiler. Havlumu onu görebileceğim bir yere koydum. Fikir kızlarla konuşmaktı ve en hafif yaramazlığı düşünmedim.

Bu arada, kızları anlayışlı olarak görmeye başlıyorum. Biri siyah kısa saçlı bir esmer ve diğeri siyah saçlı beyaz tenli bir kızdı. Göğüsleri yeni olgunlaştı, ama yine ’70 d’ olduğunu düşündüm. Kızlar suda şaka yaparken, kızların iç çamaşırlarında olduğunu fark ettim. Sudan çıktılar ve hemen 3-5 metre içinde oturdular. Kız, kim beyazdı, Diğerleri Kırmızı tercih ederken onun ten maç için beyaz iç çamaşırı giymişti. Kızlar sütyenlerini bana sırtlarıyla çıkardı ve dolgularından suyu sıktıktan sonra tekrar taktılar. Bir süre sonra beyaz adam bana seslendi, ” ateşin var mı?”sözde. Başımı salladığımda, ağzında bir sigara ile bana geldi, eğildi ve sigarasını yaktı. Resmi olmayan göğüslerine baktım ve bu arada göz göze baktık. İçtiğim birayı gördüğümde, ” iyi bira!”sözde. Dedim ki: “bir tane daha var, bir içki ister misin?”Dedim. Arkadaşını aradı ve yanıma oturdu ve ona verdiğim birayı içti. Bana her şeyi 5 dakika içinde anlattı, 16 yaşındayken okuldan.

Sonra diğer kız bize geldi. Sohb .ete katıldı. İlk yarım saatte ikisiyle de en iyi arkadaştık. Neden bikinilerini getirmediklerini sorduğumda, okuldan kaçtıklarını, ebeveynlerinin hiçbir fikri olmadığını söylediler. Onlara ıslak giysilerle üşütebileceklerini söyledim, hemen yazlık eve gösterdiler, bikinilerimi sundular. Birbirlerine bir iki saniye baktılar ve kabul ettiler. Kıyafetlerini giydiler ve benimle kulübeye geldiler. Üst kata çıkıp bikini giyerken tavadan bira alabileceklerini söyledim. Aşağı indiğimde bira içtiler. Ben bikini paylaştı, iki banyo yanındaki küçük odada alışverişinde. Biraz büyük görünse de, hala seksiydiler. Kızlar biralarını bitirdikten sonra, her biri iki bira kaptık ve sahile gittik.…

Saat 10: 00 civarındaydı ve güneş göstermeye başladı. Biz hızla iki bira bitti ve denizin serin suya düştü. Biz suda etrafında şaka ve belli ki birbirimizi groped. Kızlardan biri başım dönüyor dediğinde saatin işlediğini biliyorduk. Öğleden sonra ısı sağ üstümüzde, ve biz aç karnına bira ile kötü. Buluşmak için yazlık eve gitmemizi önerdim ve kabul ettiler. Kulübeye girdiğimizde hepimiz uyuyorduk, sanırım güneş çarpmasıydı. Zemin katta misafir odasında çift kişilik yatak, üçümüz yan yana yatıyordu ve biz bayıldı sanki uyudu.

Ne kadar uyuduğumuzu bilmiyorum, ama uyanan ilk kişi bendim. Tabii ki kızlar büyük bikini giydiklerinde hepsi açığa çıkarıldı ve züleyha’nın (beyaz tenli kızların) göğüsleri sıyrıldı. Tanrım, ne iştah açıcı. Biraz baktım ve onu bikini ile onu kedi okşayarak dayanamadı, ve sonra karnına gitti ve ona açık göğüsleri üzerinde bir öpücük verdi. Onu öptükten sonra, birbirimizi görebilmemiz için kafamı kaldırdım. Aniden panik içinde. Ama Züleyha parmağıyla, ” kapa çeneni!işareti yaptıktan sonra, bikinisinin altını dizlerine kadar sıyırdı. Bu yüzden ona yardım ettim ve onu çıplak bıraktım. Hareketlerimi durduramadım. Düşündüm ki, yanındaki kız uyandığında ve üzüldüğünde aileme ne diyeceğim? Neye tepki vereceğini bilmiyordum ve Zeliha’nın göğüslerini okşayarak doğal bir cevap verdi. İrem Züleyha’nın göğüslerini okşarken, züleyha biknimi çıkardı ve göğüslerimi okşamaya başladı.

Kısa bir süre sonra, üçümüz de çıplaktı ve birbirimizin göğüslerini okşadı. Dayanamadım, bu yüzden İrem’e dudaklarımı uzattım ve ona küçük bir öpücük verdim. Sonra tekrar, tekrar ve tekrar. Sonra o kadar yumuşadım ki dudaklarımı söyleyemedim. İram’ı öperken, Züleyha elini İram’ın amına okşadı. Öpüşmeyi bitirdiğimizde göğsüm İrem’le doluydu. Sonra yerini Zuleyha aldı. Iram dudaklarımın ifadesini alırken, Zuleyha göğüslerimi yaladı ve benim kedi okşadı. Bu sefer İrem sol göğsümü öptü ve dudaklarıma doğru yürüdü. Biraz daha öpüşmeden sonra göğüslerine düştü. Zuleyha diğer göğsünü aldı. Elim sıcak ve nemli. Şimdi vahşice okşadı. Tek kelime etmeden uyuduk ve büyüyü bozmak istemedim.…

Ben Aşağı İrlandalı koydu ve göğüslerini ve kedi okşadı ve dudaklarına düştü. Ve Zuleyha İrem’in bacaklarını uzattı ve ona küçük öpücükler ve okşamalar verdi. Zuleyha dilini iyi kullanmaya başladı ve İrem yazarken İrem benim kedi ovuşturdu. Bir süre sonra eğildi ve benim kedi yalamaya başladı. Sonra Zülayha ona yardım etmek için ona geldi. Kızlar o kadar hızlı hareket etti ki, biri dudaklarımın ifadesini aldı ve göğüslerimi okşadı, diğeri benim kedi yaladı ve aniden diğeri göğüslerimi yaladı. Ve bana ilk orgazmımı verdiler. Ne bırakmak niyetim vardı, ne de kızlar. Züleyha kulağıma eğildi ve şöyle dedi: “Sen bakire misin?”sessizce sordu. “Hayır!”başını salladıktan sonra iki parmağını bana kaydırdı . Yaprağı zevkle ısırmaya başladım, çünkü İrem bu arada sırtımı yaladı. Kısa bir süre önce, ikinci kez benim zevk vazgeçmişti.

Ben kızlar ödüllendirmek için zaman olduğunu düşündüm, bu yüzden benim pantolon kedi dışarı emme başladı. İrem ise Züleyha’yı öptü ve göğüslerini yaladı. İki deliğini yaladıktan ve sırt deliğini yumuşattıktan sonra parmaklarımdan birini sırt deliğine koydum. Şimdi sadece sırtında parmağımı yaptı ve kedi yaladı. İrem de benim yalama ziyaret etti, o zuleyhans kedi okşadı. Ve beklenen final, Zuleyha da orgazm gelmişti. Ben hemen benim ıre aldı ve benim kedi üzerinde ovuşturarak başladı. Sıcaklığını hissetmek beni kızdırdı. Zuleyha bizi gözleriyle süzülürken izledi, elini amına sürdü ve kendi zevk suyundan zevk aldı. İrem çılgın bir orgazm geçirdi ve hepimiz sadece yarım saat süren çılgın bir seks girdabından yorgun uyuduk.

İlk uyanmak vardı, bende hemen bikinimi giyip üstüne koydum ve yine uyuyor numarası yapar. Bir süre sonra kızlar uyandı ve beni uyandırdı. Dedi ki: “garip rüyalar gördüm.”Bu yüzden ona ne hayalleri olduğunu sordum. “Saçma…”soldu. Utanırsa diye ses çıkarmadım. Odadan çıkarken öndeydim, Arkadaydım ve Züleyha arkamdaydı. Züleyha kıçımı sıkıştırdı ve ” ben onu yemedim!”kulağıma fısıldadı. Ben de dedim ki: “biliyorum:)” Ve gittik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version